Knape Knape Knape ?
Knape la akuh x bleh chat ngn kau dlm FB Heish , gramnye , Knape-3 , Ish , Takpe lah , akuh x kesah , malam nih je kot akuh x bole chat ngn kau , lain kali je lah kite chat ya , nnti je lah kite chat , akuh pon malas dah nk online klau mcm nk chat ngn ko x bleh , ngn orng lain pon x bole , HAISH , SYIAL . , takpelah , Babye .
Lup Youuuuu , Misssss youuuuu .
No comments:
Post a Comment